4/5 - (4 votes)

KOMERCIALIST V GRADBENIŠTVU

V naš mlad kolektiv vabimo novega sodelavca.

Naloge in odgovornosti:

  • Pridobivanje novih kupcev in skrb za obstoječe kupce
  • Vodenje projektov v izvedbi, kontakti s strankami pred polaganjem, ogledi objektov, izvajanje meritev …
  • Poleg dela v pisarni tudi delo na terenu po Sloveniji in v Italiji
  • Nudenje poprodajnih storitev strankam

Naš idealen kandidat je:

  • Komunikativen prodajalec, ki tekoče govori italijanski jezik
  • Ima izkušnje v lesni panogi in s prodajo
  • Pozna delo z računalnikom

Izobrazba:

Srednja ali višja/visoka smer, izpit B-kat, zaželene izkušnje na področju gradbeništva

Pričakujemo:

  • Samoiniciativnost, samostojnost, komunikativnost
  • Znanje italijanskega jezika
  • Osnovno poznavanje programskih orodij (Excel, Word, Outlook)
  • Najmanj 4 leta delovnih izkušenj s prodajo

Ponujamo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom
  • Redno in stimulativno plačilo
  • Dodatno stimulacijo za uspešnost pri delu
  • Telefon in prenosni računalnik tudi za zasebno rabo

Pogoji prijave:

Prijave z življenjepisom v slovenskem jeziku s popolnimi kontaktnimi podatki (naslov, telefon, e-naslov) in s poudarkom na vaših dosedanjih izkušnjah in konkretnih dosežkih pri prodaji sprejemamo izključno na e-naslov: kristina.zivec@valles.si

Po pregledu prijav bomo izbrane kandidate povabili na razgovor.

POLAGALEC TALNIH OBLOG (m/ž)

Te delo polaganja talnih oblog veseli in si izkušen na svojem področju? Si rad samostojen in si želiš sam organizirati termine polaganja? Si želiš biti pošteno plačan za pošteno opravljeno delo? Če je tvoj odgovor pritrdilen, potem beri naprej!

O nas in našem podjetju

Smo zelo uspešno in stabilno rastoče podjetje, ki je začelo s svojo dejavnostjo v letu 2010 in smo se zaradi hitre rasti leta 2014 preoblikovali (v d.o.o.). Kljub relativni mladosti podjetja imamo dolgoletne izkušnje na področju svetovanja in prodaje parketa, stopnic, notranjih vrat, vinilnih talnih oblog, vezanih plošč, osb plošč in ostalega ploskovnega materiala. Naše stranke so podjetja, kot tudi fizične osebe in Slovenije, Italije, Hrvaške in Avstrije. Eno izmed naših vodil je imeti zadovoljne stranke, kar dosežemo s tem, da prisluhnemo svojim strankam in jim svetujemo do pravilne izbire kvalitetnih talnih oblog ter jim tudi nudimo primerne poprodajne storitve. Zaradi zelo dobrega poslovanja imamo že več let zapored odlične bonitetne ocene pri različnih izdajateljih bonitetnih poročil; od Zelenega ščita (najboljša oznaka pri Bizi.si) do AAA ocene (najboljša oznaka pri CompanyWall.si).

Opis delovnega mesta in obseg dela:

Po končanem svetovanju in prodaji talnih oblog strankam ima drug najpomembnejši korak prav polagalec talnih oblog. Vzpostaviti mora prijazen in profesionalen stik s stranko ter se z njo uskladiti za ustrezen termin polaganja talnih oblog. Poleg komunikativnosti in organiziranosti zahteva to delo tudi natančnost, iznajdljivost, fleksibilnost in predvsem zanesljivost. Izkušen polagalec talnih oblog pridobi vse potrebne podatke od stranke za nemoteno opravljanje dela, jo informira oziroma obrazloži postopek polaganja talnih oblog ter kvalitetno in dovolj hitro opravi svoje delo. Delo je razgibano, terensko in občasno zahteva tudi iznajdljivost oziroma reševanje izzivov – ne bo ti dolgčas, ne boš pa tudi pregorel.

Tvoje delo bo obsegalo:

  • Izmera talne površine, vlage tal in svetovanje strankam glede polaganja
  • Polaganje različnih vrst parketov in vinilnih talnih oblog
  • Montaža notranjih vrat
  • Brušenje različnih podlag
  • Izravnava podlage z izravnalno maso
  • Obnova parketa
  • Ter ostala dela po navodilih nadrejene osebe

Kaj pričakujemo od tebe?

V svoj kolektiv si želimo pridobiti sodelavca, ki bo ostal v našem podjetju na dolgi rok, bo pripaden in na katerega se lahko zanesemo – mi kot tudi naše stranke. Nekoga, ki mu ni težko delati, je pri svojem delu natančen in razumno hiter, si zna pravilno organizirati delo, je prijazen, odgovoren, iznajdljiv in razume stranke. S svojim znanjem in izkušnjami boš pripomogel k uresničevanju že zastavljenih ciljev in postavljanju novih. Pričakujemo pa še:

  • da imaš dokončano srednjo poklicno izobrazbo ali pa dolgoletne izkušnje pri polaganju talnih oblog,
  • vsaj osnovno poznavanje področja talnih oblog oziroma da si se pripravljen tudi naučiti kaj iz tega področja,
  • da si organiziran, komunikativen, natančen, iznajdljiv, fleksibilen, zanesljiv, imaš veselje do dela in si ročno spreten,
  • imaš vozniški izpit B kategorije,
  • znanje slovenskega jezika.

Kaj ti nudimo?

  • Uvajanje v delo z mentorstvom
  • Dodatke na uspešnost in redno izplačan regres ter božičnica
  • Plačano dodatno zdravstveno zavarovanje in letno zavarovanje v tujini
  • Višja plača za polaganje v Italiji
  • Novo službeno vozilo in novi parketarski stroji
  • Dinamično delovno okolje, pošten odnos med sodelavci, možnost izkoriščanja znanja stabilnost podjetja in dobra delovna klima
  • Zaposlitev nedoločen čas s poizkusim obdobjem 3 mesecev
  • 8 urni delovnik od ponedeljka do petka, da imaš čas tudi zase in svojo družino

Če se želiš pridružiti naši ekipi pošlji svoj življenjepis in kratko spremno pismo na elektronski naslov: info@valles.si

Back To Top